Norite pjauti žolę nelygaus paviršiaus vietose jums patogiu metu? Tai galite be sėkmingai atlikti su nešojama žoliapjove. Žoliapjovės – žolei (ne vejai) pjauti skirti įrenginiai, kadangi pjaunama tokia žoliapjove veja neatrodys idealiai lygiai nupjauta. Turint veją kieme žoliapjovė tinkamesnė lyginti kraštams bei vejapjovei neprieinamoms vietoms pjauti. Paprastai tokiomis žoliapjovėmis pjaunami kalvų, vejos pakraščiai, vietos prie šaligatvių, alpinariumų, medelių, krūmų ir kitų kliūčių ar objektų, esančių vejoje ar su ja besiribojančių.

 

Kodėl verta rinktis akumuliatorinę žoliapjovę?

Akumuliatorinės nešiojamos žoliapjovės yra tylios, ypač tinka naudoti teritorijose, kur nepageidaujamas triukšmas – aplink mokyklas, vaikų darželius, ligonines, kapines, parkuose, gyvenamuosiuose kvartaluose ir pan. Akumuliatorinės žoliapjovės privalumas – tylus bei aplinkos neteršiantis darbas, po kojom nesipainiojantys laidai, mobilumas.

Kad atliekant pjovimo darbus kuo mažiau jaustųsi varginantis įrenginio svoris, būtina prieš naudojant žoliapjovę tinkamai paruošti darbui. Įrenginį pasikabinti ant diržų reikia taip, kad, jo nelaikant rankomis, tarp darbinės įrangos ir žemės paviršiaus būtų 20–30 cm atstumas. Taip surandama teisinga įrenginio padėtis, tad dirbant nereikia koto papildomai nei spausti žemyn, nei kelti aukštyn. Rankenų padėtį reikėtų susireguliuoti taip, kad rankos linkimo kampas per alkūnę būtų apie 120–130 laipsnių, o riešo linija – tiesi.
Dirbant žoliapjove ar krūmapjove reikėtų turėti šias apsaugos priemones: skydelį veido apsaugai su ausinėmis ir akinius, batus neslidžiais padais, apsaugines pirštines ir tinkamus drabužius.

aeratoriai-lt-akumuliatorine-zoliapjove